55. schůze, 69. hlasování, 3. března 2023, 15:11
Novela z. o důchodovém pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 7 | N Ne: 85 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Oldřich Černý
- N Martin Exner
- N Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- N František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Richard Brabec
- M Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- N Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- M Marek Benda
- N Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Petr Beitl
- N Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- N David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Josef Flek
- Z Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- N Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- N Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 10 | 4 | 7 | 4 |
Jihočeský | 13 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 5 | 4 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 12 | 1 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 14 | 3 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 4 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 7 | 85 | 31 | 47 | 30 |