53. schůze, 110. hlasování, 10. března 2023, 11:13
Novela z. o ochraně zaměstnanců
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 138 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11M Omluven: 3)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- M Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- M Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16M Omluven: 7)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- M Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- M Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 20 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 0 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 138 | 0 | 6 | 8 | 48 |