65. schůze, 154. hlasování, 1. června 2023, 09:42
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 13 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 64 | Z Zdržel se: 90 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16M Omluven: 6)
- Z Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- M Václav Král
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Michal Kučera
- Z Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- M Jan Lacina
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- 0 Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- M David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- M David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- M Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 11)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- Z Martin Hájek
- M Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- Z Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 0 | 2 | 16 | 6 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 3 | 4 | 5 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 3 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 2 | 5 | 7 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 2 | 4 | 12 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 2 | 2 | 10 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 2 | 0 | 9 | 11 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 4 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 |
Celkem | 200 | 13 | 10 | 23 | 90 | 64 |