70. schůze, 70. hlasování, 28. června 2023, 12:24
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 42 | N Ne: 107 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- N Martin Exner
- N Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- N Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 8M Omluven: 3)
- N Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- M Petr Liška
- N Berenika Peštová
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- A Marek Benda
- N Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- N Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- N Jan Berki
- N Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- N David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 16Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- N Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- N Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- N David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- A Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- N Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 12 | 0 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 8 | 1 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 16 | 0 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 13 | 1 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 42 | 107 | 3 | 25 | 23 |