70. schůze, 135. hlasování, 30. června 2023, 10:04
Pořad schůze
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 137, stenoprotokol č. 170). Hlasování bylo opakováno (č. 138).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 71 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
(námitka proti hlasování) - A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
(námitka proti hlasování) - A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 5)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 4M Omluven: 3)
- A Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- M Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 12M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- M Jan Lacina
- M Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 8M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 4)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 2)
- N Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 6M Omluven: 8)
- M Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- M Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 11 | 1 | 0 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 12 | 0 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 8 | 0 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 0 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 71 | 71 | 4 | 1 | 53 |