74. schůze, 235. hlasování, 15. září 2023, 13:24
Vl.n.z. o hromadném občanském řízení soudním - související - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 99 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 60 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- M Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 11)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4M Omluven: 9)
- 0 Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- M Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- A Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- 0 Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 1 | 3 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 4 | 0 | 9 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 99 | 0 | 28 | 13 | 60 |