74. schůze, 236. hlasování, 15. září 2023, 13:25
Vl.n.z. o hromadném občanském řízení soudním - související - EU
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 7 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 60 | Z Zdržel se: 100 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 15M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- 0 Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- N Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- M Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 11)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 9)
- 0 Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- M Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- Z Martin Major
- 0 Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 1 | 5 | 15 | 4 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 4 | 4 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 1 | 2 | 14 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 1 | 1 | 8 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 4 | 9 | 9 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 |
Celkem | 200 | 7 | 4 | 29 | 100 | 60 |