78. schůze, 68. hlasování, 24. října 2023, 19:09
N. z. - v souvislosti s přijetím zákona o správě voleb
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 118 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- Z Jana Černochová
- M Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- A Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- A Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 0 | 4 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 118 | 0 | 20 | 26 | 36 |