78. schůze, 101. hlasování, 27. října 2023, 11:31
Novela z. o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 73 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 5)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 4)
- N Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- M Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- M Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- N Petr Beitl
- Z Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 2)
- N Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- M Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- M Martin Hájek
- N Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- M Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- M Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 9 | 1 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 0 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 14 | 0 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 5 | 0 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 0 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 73 | 73 | 2 | 11 | 41 |