81. schůze, 10. hlasování, 3. listopadu 2023, 10:42
Novela z. o obcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 92 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- N Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- N Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- N Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- 0 Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- N František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- N Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- N Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 7 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 14 | 7 | 3 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 57 | 29 | 22 | 0 |