82. schůze, 45. hlasování, 15. listopadu 2023, 12:56
Vl.n.z., kt.se mění někt.zák.v souv.s rozvojem fin.trhu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 14 | N Ne: 125 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- N František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 3)
- 0 Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Martin Baxa
- N Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- M Petr Liška
- N Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- 0 Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- N Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- M Karel Rais
- N Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- N Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 16 | 1 | 3 | 4 |
Jihočeský | 13 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 1 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 15 | 2 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 14 | 1 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 3 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 14 | 125 | 14 | 28 | 19 |