86. schůze, 24. hlasování, 12. prosince 2023, 16:24
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 86 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- M Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- M Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- M Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- A Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 2 | 2 | 6 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 3 | 2 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 2 | 2 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 0 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 86 | 25 | 8 | 49 | 32 |