86. schůze, 25. hlasování, 12. prosince 2023, 18:51
Vl.n.z. o o trhu s nevýkonnými úvěry - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 90 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8M Omluven: 8)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- 0 Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- 0 Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 11M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- M Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- 0 Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5M Omluven: 5)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- M Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 8 | 0 | 8 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 0 | 7 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 11 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 7 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 90 | 0 | 72 | 0 | 38 |