86. schůze, 60. hlasování, 13. prosince 2023, 13:15
Akta Světové poštovní unie
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- 0 Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- M Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- A David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- 0 Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 2 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 0 | 3 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 13 | 46 | 36 |