88. schůze, 6. hlasování, 17. ledna 2024, 22:04
Novela z. o správě voleb
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 8 | N Ne: 115 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Richard Brabec
- 0 Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- N Václav Král
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- 0 Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Petra Quittová
- N Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Petr Beitl
- N Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- Z Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- N Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- N David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- N Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- N Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Martin Baxa
- N Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- N Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- N František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- N Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Ústecký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- N Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 6 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 15 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 15 | 4 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 9 | 6 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 26 | 1 | 15 | 3 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 9 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 8 | 115 | 34 | 43 | 0 |