94. schůze, 106. hlasování, 7. března 2024, 13:03
Zpráva o plnění státního rozpočtu ČR za 1. pololetí 2023
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 21 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 94 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- 0 Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Martin Baxa
- M Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- Z Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- 0 Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 8)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- 0 Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- 0 Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- M Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- M David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 9)
- Z Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- Z Martin Hájek
- M Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- Z Karel Rais
- M Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- N Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- Z Martin Major
- A Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 2 | 4 | 10 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 0 | 4 | 11 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 1 | 2 | 10 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Vysočina | 10 | 0 | 1 | 0 | 7 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 1 | 1 | 12 | 9 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 0 | 5 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 2 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 21 | 9 | 22 | 94 | 54 |