98. schůze, 126. hlasování, 16. dubna 2024, 21:34
Novela z. o získávání způsob. k výkonu zdrav. povolání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 98 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- M Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- 0 Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- 0 Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- 0 Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3M Omluven: 10)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- M Marcel Dlask
- A Tomáš Dubský
- 0 Karel Haas
- M Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- M David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- 0 Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 5 | 2 | 6 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 0 | 3 | 0 | 10 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 2 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 3 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 98 | 0 | 35 | 13 | 54 |