98. schůze, 127. hlasování, 16. dubna 2024, 21:49
Novela z. o základních registrech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 47 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Richard Brabec
- 0 Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Martin Baxa
- N Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- N Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 10)
- 0 Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Tom Philipp
- N Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- M Marcel Dlask
- N Tomáš Dubský
- 0 Karel Haas
- M Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- M David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 7)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- 0 Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 11 | 3 | 0 | 6 |
Jihočeský | 13 | 4 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 7 | 4 | 0 | 10 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 7 | 2 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 4 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 3 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 47 | 63 | 33 | 3 | 54 |