103. schůze, 59. hlasování, 23. května 2024, 11:33
Doh.mezi ČR a SRN o údržbě vnitrozem. Labské vodní cesty
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 100 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 92 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- 0 Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4)
- 0 Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- 0 Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- 0 Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Petra Quittová
- A Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- Z Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- 0 Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 14)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- 0 Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- 0 Petr Letocha
- 0 Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- 0 Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- 0 Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 8)
- 0 Marcel Dlask
- 0 Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Pavel Svoboda
- 0 David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- N Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- 0 Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 11)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- 0 Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 14 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 2 | 10 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 14 | 1 | 11 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 6 | 92 | 2 | 0 |