105. schůze, 44. hlasování, 13. června 2024, 13:04
Vl.n.z.,kt.se m.někt.zk.v souv.s impl.př.EU v obl.dig.f.trhu - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 98 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 69 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- 0 Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- M Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- A Jan Berki
- M Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- A David Pražák
- M Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4M Omluven: 8)
- M Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- A Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Marcel Dlask
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- M David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- M Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- M Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- M Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 1 | 3 | 8 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 1 | 2 | 7 |
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 0 | 1 | 1 | 9 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 4 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 0 | 4 | 8 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 98 | 0 | 12 | 21 | 69 |