6. schůze, 100. hlasování, 28. ledna 2022, 10:39
Pořad schůze
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 296).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 44 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- M Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Richard Brabec
- M Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Martin Baxa
- N Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- N Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
(žádost o opravu záznamu) - Z Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- M Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Jan Farský
- 0 Ivan Jáč
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- M Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- N Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- A Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 5 | 0 | 6 | 9 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 0 | 6 | 5 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 6 | 1 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 3 | 1 | 6 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 0 | 7 | 8 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Celkem | 200 | 44 | 30 | 4 | 71 | 51 |