55. schůze, 67. hlasování, 3. března 2023, 11:29
Novela z. o důchodovém pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 8 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- N Martin Exner
- N Romana Fischerová
- N Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- N František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Richard Brabec
- M Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- 0 Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- 0 Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- N Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- M Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- N David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- N Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- N David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- M Josef Kott
- N Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- Z Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- 0 Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- N Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- 0 David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- Z Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- N Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 13 | 4 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 5 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 3 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 6 | 5 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 6 | 6 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 10 | 4 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 0 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 8 | 7 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 8 | 70 | 43 | 48 | 31 |