73. schůze, 7. hlasování, 29. srpna 2023, 14:29
Novela z. o organizaci a provádění sociálního zabezpečení - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 125 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Michal Kučera
- Z Petr Liška
- M Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 1 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 125 | 0 | 6 | 54 | 15 |