108. schůze, 53. hlasování, 25. června 2024, 21:48
Vl.n.z.,kt.se m.někt.z.v souv.s přij.z.o Národní rozv. bance - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 111 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7M Omluven: 7)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- M Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Martin Dlouhý
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- M Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- 0 Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Marcel Dlask
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- 0 Eva Decroix
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- M Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- A Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- A Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- 0 Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 0 | 7 | 0 | 7 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 111 | 0 | 40 | 1 | 48 |