108. schůze, 276. hlasování, 28. června 2024, 10:41
Vl.n.z. o veřejných kulturních institucích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 62 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- N Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 13M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Martin Dlouhý
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- M Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 7M Omluven: 7)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Marcel Dlask
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- M Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- N Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Josef Flek
- M Martin Hájek
- N Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3M Omluven: 7)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 10 | 1 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 13 | 0 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 8 | 1 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 0 | 7 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 62 | 72 | 12 | 3 | 51 |