53. schůze, 127. hlasování, 24. března 2023, 09:25
Vl.n.z. o jednotném environmentálním stanovisku-související - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 60 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- N Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Martin Baxa
- N Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- M Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- M Marek Benda
- A Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- N Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- M Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- Z Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- M Karel Rais
- A Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- Z Martin Major
- N Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 4 | 1 | 12 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 0 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 6 | 0 | 7 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 0 | 8 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 3 | 0 | 8 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 60 | 31 | 2 | 74 | 33 |