108. schůze, 199. hlasování, 27. června 2024, 13:06:00
Návrhy Poslanecké sněmovny na propůjčení nebo udělení státních vyzname
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 53 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 112 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- 0 Pavel Klíma
- A Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14)
- A Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- Z Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Lucie Šafránková
- Z Alena Schillerová
- Z David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- 0 Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- A Michaela Šebelová
- 0 Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Milan Brázdil
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- Z Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Marcel Dlask
- A Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z David Šimek
- Z Pavel Svoboda
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- A Martin Dlouhý
- A Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- 0 Pavel Žáček
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- Z Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- 0 Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- 0 Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 2 | 14 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 1 | 4 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 1 | 9 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 0 | 4 | 10 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 26 | 9 | 2 | 1 | 14 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 2 | 8 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 2 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 53 | 12 | 23 | 112 | 0 |